Jaki jest nasz workflow?

Nie ma dwóch takich samych projektów. Każdy etap naszego procesu transformacji cyfrowej jest dostosowany do unikalnych potrzeb i celów naszych partnerów.

Doradztwo HTD

Strategia Produktu

Tworzenie wartości w służbie zdrowia wymaga aktywnego zaangażowania branży, kompetencji w zakresie refundacji oraz monitorowania, gdzie leży apetyt na inwestycje.

Technical Due Diligence

Zastanawiasz się nad nabyciem cyfrowego zdrowia, oprogramowania klinicznego lub oprogramowania jako urządzenia medycznego? Techniczna analiza due diligence może ułatwić przewagę w negocjacjach zakupowych. Zmniejszamy ryzyko nabycia, oceniając ryzyko techniczne związane z utrzymaniem produktu, bezpieczeństwem lub skalowalnością. Doradcy HTD zapewnią stałe oferty niezbędnych ulepszeń i stałego wsparcia przed zakupem.

Timeline & Budget

"Technologia opieki zdrowotnej i zaadaptowania technologii w systemie opieki zdrowotnej jest inne niż w większości branż. Istnieje wiele ukrytych kosztów, które można naprawdę zrozumieć tylko dzięki doświadczeniu.
Dzięki naszym licznym projektom opieki zdrowotnej nasza zdolność do stawiania realistycznych oczekiwań jest jednym z powodów, dla których nasi partnerzy wybierają HTD."

Produkty:

Competitive Market Analysis

User Adoption Risk Mitigation

Technical Compliance Analysis

Objective Pricing and Timelines

Mobile App Development

Sober Grid

Więcej

Mobile App Development

Biem

Więcej

Mobile App Developement

Crisis Care

Więcej

UI/UX Design & Development

Nutrimedy

Więcej

Projektowanie zorientowane na człowieka

User Research

Aby zaprojektować technologię skoncentrowaną na człowieku, zespół musi najpierw zrozumieć wyjątkowe potrzeby, wyzwania i cele użytkowników. Prowadzimy badania użytkowników - takie jak wywiady, badania dzienników, grupy fokusowe i badania terenowe - w celu poinformowania o zakresie i kierunku produktu.

User Experience

Opierając się na spostrzeżeniach badawczych, nasi projektanci UX biorą pod uwagę czynniki społeczne i ekonomiczne, które wpływają na ludzki wybór, w celu stworzenia doświadczeń, w których priorytetem jest użyteczność, adaptacja użytkownika i zaangażowanie z biegiem czasu.

User Interface

Nasz zespół projektantów UX / UI ma doświadczenie w przewidywaniu potrzeb użytkowników w każdym cyfrowym punkcie styczności. Projektujemy elementy, które są jasne i dostępne, aby użytkownicy nigdy nie musieli zastanawiać się dwa razy.

Branding

Czysty, spójny i rozpoznawalny branding to klucz do sukcesu marketingowego. Nasi eksperci projektanci dostarczaja wszelkie zabezpieczenia marki wymagane, aby stworzyć wspaniałe i niezapomniane wrażenia marki.

Produkty:

Complete Branding

Complex UX Audit

Low-Fidelity Mock-Ups

High-Fidelity, Interactive Prototypes

Oprogramowanie i Infrastruktura Cyfrowa

Web and Mobile Development

Od systemów wspomagających podejmowanie decyzji klinicznych po produkty zdrowotne dla konsumentów - Twoja firma zależy od niestandardowych aplikacji internetowych i mobilnych. Możemy uzupełnić istniejący zespół techniczny lub utworzyć całą organizację inżynierską.

Data Warehousing

Twoje systemy oprogramowania zostały zbudowane w celu rozwiązywania problemów biznesowych. Oznacza to, że odblokowanie wartości dzięki analizom analitycznym może być wyzwaniem. Pomożemy Ci scentralizować dane przechowywane w zdalnych systemach, wydobyć je ze starszych aplikacji, znormalizować do spójnej formy i ustrukturyzować do analizy.

Reporting and Predictive Analytics

Możemy odkryć przydatne informacje, które obniżają koszty, wspierają inteligencję biznesową, zapobiegają komplikacjom, identyfikują wartości odstające i wiele innych.

Produkty:

New Product Development

Engineering Team Augmentation

Feature Delivery

API Development

Zgodność z HIPAA

HIPAA Compliance

Tworzenie aplikacji cyfrowej zgodnej z HIPAA to nie tylko oprogramowanie, ale także sposób, w jaki zagrożenia zewnętrzne mogą przeniknąć każdego lub cokolwiek zaangażowanych w działalność firmy. Zasady fizyczne, techniczne, dokumentacyjne i administracyjne nigdy nie są bez znacznia i wymagają konsekwentnego podtrzymywania.

HTD Compliance

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić poufność, prywatność i integralność wszystkich elektronicznych chronionych informacji zdrowotnych, które otrzymujemy, utrzymujemy, przetwarzamy i / lub przekazujemy w imieniu naszych klientów.

Built-in Compliance

Ocena zintegrowanych aplikacji, technologii, dostawców i rozwiązań hostingowych innych firm ma kluczowe znaczenie dla ustanowienia konkretnej podstawy zgodnej z przepisami i może być odwzorowana bezpośrednio na przepisy HIPAA.

Day 1: Operational Compliance for HTD Customers

Współpracując z nami od samego początku w zakresie projektowania i budowania zgodnego oprogramowania, wdrażamy „Zgodny plan wdrażania organizacji i aplikacji” na etapie kompilacji.

Twoi klienci i inwestorzy będą tego wymagać od pierwszego dnia:

Compliance Documentation

Third Party Audit

Experience Signing BAA’s

Working with Hospitals