HTD to kompleksowe doradztwo w zakresie strategii, projektowania i rozwoju oprogramowania.

Pomagamy partnerom w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia planować, projektować i budować technologie wspierające ich produkty i usługi.

Jon Wiedmann

Chief Information Officer at Wellopp

HTD to grupa, której możesz zaufać. Od lat HTD dostarcza nam wszystkie nasze linie produktów, oferując najwyższej jakości talent i głęboką wiedzę na temat digital health oraz cyfrowych technologii medycznych. Jeśli chcesz szybciej poruszać się przy niższych kosztach, ta grupa jest dla Ciebie.

FormatHealth, RevivePro

FormatHealth, RevivePro

Transforming Emergency Resuscitations

RevivePro to mobilny system poradnictwa i dokumentacji w zakresie zatrzymania krążenia. Dostarcza wytyczne ACLS w czasie rzeczywistym, kompleksową dokumentację oraz świadomość sytuacyjną.

Zobacz Online

Dock Health

Dock Health

Get Health Done!

Mamy lepszy sposób na dostarczenie opieki zdrowotnej. Docks to aplikacja mobilna do bezpiecznej współpracy zespołu, zarządzania zadaniami oraz opieki nad pacjentem.

Zobacz Online

Predictive Analytics for Substance and Opioid Abuse Recovery

Znajdź, udostępnij i połącz się z największą na świecie trzeźwą społecznością. Sober Grid umieszcza bezpłatną sieć wsparcia w Twojej kieszeni, aby pomóc Ci w odzyskaniu zdrowia.

POBIERZ Z iTUNES LUB GOOGLE PLAY

Integrated Maternity Platform for New Mothers

Nutrimedy to platforma telezdrowia, która łączy przyszłe matki z ekspertami z dziedziny dietetyki oraz dostarcza wyselekcjonowane treści na temat okresu prenatalnego i poporodowego.

Zobacz Online

De-Stigmatizing Mental Health Through Support and Empathy

CrisisCare to aplikacja interwencyjna na smartfony dla nastolatków ze skłonnościami samobójczymi. Została zaprojektowana specjalnie dla nastolatków i ich rodziców/opiekunów do używania po wypisie ze szpitala psychiatrycznego lub izby przyjęć pogotowia, gdzie przyjęto ich pod kątem myśli samobójczych lub próby samobójczej.

Zobacz Online

Sexual Health Transparency

50% osób z chorobami przenoszonymi drogą płciową nie wie, że je ma. Biem zapewnia najprostszy sposób na rozmowę z pracownikiem służby zdrowia, uzyskanie pomocy i testy, udostępnienie wyników.

POBIERZ Z iTUNES LUB GOOGLE PLAY

Rozpocznijmy Twój projekt!

Kontakt